27 Haziran 2013 Perşembe

BORSAYA TATIRIM YAPARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ?Bugün sizlere borsaya yatırım yaparak para kazanma konusunda biraz bilgi vermek istiyorum.Bazı insanlar için borsaya yatırım yapma konusu çok cazip gelebilir.Fakat borsa konusunda ya çok kazanırsınız veya çok kaybedersiniz.Aslında borsadan para kazanmanında bir çok yolları mevcuttur.Borsanın ne ile alakalı olduğunu keşfetmeniz ve araştırmak için ne kadar istikrarlı olduğunuza bağlıdır.Borsayı kesinlikle hafife almamanız gereklidir.Çünkü her zaman yatırımlarınız yükselecek diye bir kaide yoktur,düşme riskinide kesinlikle unutmamanız gereklidir.Borsaya yatırım yapmanın en önemli kuralı yatırım yaptığınız paraya her zaman güvenmemenizdir.

Eğer borsaya yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız Yatırım yapmanın ilk kuralı olan borsa hakkında çok şey öğrenmenizdir.Bir çok kaynaktan araştırmalarınızı yaparak bilgilerinizi tazeleyin. Özellikle yeni başlayanlar için hazırlanmış web siteleri bulun detaylı bir şekilde inceleyin.Almaya karar vereceğiniz iki çeşit hisse senedi vardır. Tedbirli oynayarak iyi tanınan, uzun zaman önce kurulmuş olan ve performansı çok iyi olan şirketlerin hisse senetlerini satın alabilirsiniz.Yeni bir şirketi deneyebilir ve bulabilirsiniz ve o şirketin bir gün voleyi vuracağına inanarak hisse senetlerinin değerinin katlanacağını umarak onun hisse senetlerini alırsınız. Borsada para kazanmak istiyorsanız bunun en güzel yolu yatırımlarınızı aynı yere yapmak yerine yatırımlarınızı farklı yerlere yapmanız daha iyi olacaktır. Bu şekilde yaparsanız bir taraftaki kaybettiğiniz kazancın diğer bir yanda kazanca dönüştüğünü görebilirsiniz.


Eğer sizde borsaya yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız size tavsiye edebileceğim bir kaynak var.İsmi borsa koçu.Borsada nasıl para kazanacağınızı öğreten çok güzel bir rehber.İlgilenen arkadaşlar bakmak isterlerse aşağıdaki linkten detaylı inceliyebilirler.Herkese bol kazançlar arkadaşlar.


1 yorum:

  1. hocam makale için teşekkürler, bende bir satış ortağıyım ancak hala borsadan para kazanma konusunda çekingelerim var

    YanıtlaSil