6 Haziran 2013 Perşembe

EVDEN GRAFİK TASARIM VE LOGO YAPARAK KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK


Arkadaşlar bügün sizlere evden grafik tasarım ve logo yaparak kolay yoldan para kazanmak konusuna değinmek istiyorum.Hepinizin Evindebir  Bilgisayarınız vardır diye tahmin ediyorum. Tasarım ve logo yapmayıda severek ve isteyerek yapıyorsunuz bunuda geçelim bu işi hobi olarakta yapıyor olabilirsiniz. Ya da Tasarımla ilgileniyorsunuz ve aldığınız maaşınız size yetmiyor olabilir ve  ek iş arıyorsunuz. Peki bu bilgilerinizle hiç para kazanmayı düşündünüz mü? Bildiğiniz ve severek yaptığınız grafik tasarım ve logo yaparak kolay bir şekilde para kazanmanız mümkün. Online tasarım siteleri başta olmak üzere Dünyada bir çok insan bu iş sayesinde para kazanmaktadır. 

 Bu online tasarım  sitelere iş yaptığınız gibi işte verebiliyorsunuz. Kısaca bu sitelerin mantığını bakacak olursak bu online tasarım sitelerine üye olduğunuz takdirde size ilk önce soruyorlar katılımcı üyemisiniz? yoksa Tasarımcı üyemisiniz diye ? Katılımcı üye olurak katıldıysanız eğer tasarım logo işinizi sizin belirlediğiniz bir fiyat çerçevesinde tasarımcılara belirli bir gün vererek yarışmaya açıyorsunuz ve tamamen müşterinin beğenisine göre yapılan tasarımlara oy verilen sürenin sonunda kazanan tasarımcının işini alıyorsunuz.tasarımların fiyatları 100 $ ile 4000 $ kadar iş verenin  kalitesine göre değişmektedir.Böyle online tasarım sitelerinde bütün herkes şansını denediği için bir çok tasarımla karşılaşmak mümkündür. Kolları sıvayın ! Dünyanın her yerinden katılımcı ve iş veren bu online tasarım sitelere katılmaktadırlar.Yurt dışında çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiyeden bu işi yapan ve  yaptıran sayısı hiç de fena değildir. Bu online tasarım sitelerine tasarımcı olarak üye olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bilgilerinizi doldurup ve kazandığınız parayı almak için bir paypal hesabı açmak. İşi kazandığınız taktirde para hesabınıza anında yatmaktadırPEKİ NU SİTELERİN KAZANCI NELERDİR ?

Bu online tasarım siteleri yapılan yarışmanın sonunda kazanan kişiden kazandığı paranın  %10 unu kesiyor yani örnek vermek gerekirse 100 $ lık bir yarışmada 10 $ firma alıyor size 90 $ yatırıyor. Parayı firma peşin aldığı için sizin paranızı alamama gibi bir riskyoktur. Yarışmanın sonunda iyi güzel bir iş çıkmasa bile mutlaka birini seçmek zorunda. Müşteri eğer sizden memnun kalıyorsa size ekstradan fazla para teklif ederek size çok farklı tasarımlar yapmanızıda isteyebilir.Bu online tasarım siteleri İngilizce olduğundan dolayı ingilizceyi bilen kişilerin rahatlıkla anlayacağı bir ortam. Ama İngilizceyi bilmeyenler için de hiç sorun değil !  Google çevirmeni kullanarak bu işin üstesinden de gelebilirsiniz.

EN ÇOK İLGİ GÖREN TASARIM VE LOGO SİTELERİ

1. hatchwise.com  

2. crowdspring.com

3. designcrowd.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder