1 Haziran 2013 Cumartesi

PASTACILIK YAPARAK KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK

El becerilerinizi ve yeteneğinizi pastacılık yaparak kolay yoldan para kazamanız mümkün.Evet arkadşlar Evden çalışarak ek gelir elde etmek istiyor fakat nerden başlıyacağınızı bir türlü nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız eğer herkes tarafından takdir edilen yetenekleriniz varsa ve bu yeteneğinizi severek yapmış olduğunuz kek ve pastalara yansıtarak para kazanmaya nedersiniz..

Günümüz teknolojisinde mutfakta vakit geçirip kendi yeteneklerini ortaya koyanlar, her evde bulunabilecek pratik ev aletleri sayesinde evden çalışan bayanlara ve yetenekli beylere gelir kapısı haline gelmiştir. Sizlerde kendinize güveniyorsanız ve elinizin lezzetli olduğuna inanıyorsanız çevrenizdeki insanlardan pasta ve keklerinizin lezzetlerinin ne kadar mükemmel olduğuyla ilgili takdirler alıyorsanız işe pastacılık yaparak kolay yoldan para kazanmak ile başlayabilirsiniz.

Pasta veya kek yapmak için yaratıcı bir hayal gücünden ötesine ihtiyacınız yok.eğer pasta şeşitleri yapmakla sıkıntı çekiyorsanız internetten biraz araştırma yaparak çok güzel bilgiler toplayabilirsiniz. Arkadaş davetleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günler için pasta kek gibi daha bir çok çeşitler yaparak kolay yoldan para kazanmak çok zor bir olay değil.Daha profesyonel adımlar atmak istiyorsanız eğer, pasta kekini pişirme/süsleme kurslarına katılıp kendinizi yetiştirebilirsiniz.


Hepimizin dikkat etmesi gereken noktalar:

-En önemli konulardan bir tanesi hijyendir. Hem çevre sağlığına hem de kendi müşterilerinizin sağlığını düşünmeniz gerekir.Taze sütle, kaliteli gıdalarla ve taze meyveler kullanarak,siparişleriniz için hazırlanması uzun süren pastalarınız varsa eğer  kokuyu emmeyecek şekilde buzdolabınızda muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Özenle ve Lezzetli pasta ve keklerinizi  nakit paraya dönüştürme vakti!


Arkadaşlarınıza ve yakın çevrenize sizin reklamını yapmasını sağlıyarak bu işe başlayabilirsiniz.En güzel yaptığınız ve dikkat çeken pastayı yaparak arkadaş davetleri gibi özel günlerde ikram edebilir, sipariş üzerine pasta yaptığınızdan söyliyebilirsiniz.Etrafınızda bulunan kafelere düğün organizasyonları ile uğraşan şirketlere ulaşabilir ve yapmış olduğunuz pata veya keklerin fotoğraflarını gösterip     hatta yaptığınız pasta veya keklerden tattırabilirsiniz.Durun daha bitmedi,kendinize bir blog açarak bu yaptıklarınızın fotoğraflarını çekip bloğunuza koyarak tanıtabilir,sosyal ağlarda paylaşımda bulunarak daha fazla insana hitap edebilirsiniz. 

Fiyatlandırmaya gelecek olursak gıda giderleri, elektrik ve pişirme gibi giderler, sigorta maaş gibi pasta yapımında tahsis edemeyeceğiniz giderleri kapsar. Örnek vermek gerekirse pasta için pişirme ve gıda giderleri için 2TL ödediyseniz, pastayı 6TL ye satmanız hem emeğinizin karşılığını almanızı hem de bir sonraki siparişiniz için bütçe oluşturmanızı sağlayacaktır.

Arkadaşlar pastacılık yaparak kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz her şey, hayal gücünüze bağlı.  Herkese  bol kazançlar dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder