26 Temmuz 2013 Cuma

ÇEKTİĞİNİZ RESİMLERDEN PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ?




Resim ve fotoğraf makinası olanlara müjde !!!  Dijital resimlerinizden sıfır sermaye ile para kazanmaya nedersiniz? Dergilerde,billboardlarda,gazetelerde,broşürlerde,internet sayfalarında görmüş olduğunuz resimlerin kaynağını hiç düşündünüz mü? Her gün hemen hemen hepimiz internet gireriz ve bir çok resimlerle karşılaşırız.Peki bu resimlerin nereden satın alındığını biliyormusunuz? Bu resimler resim ajanslarından alınır arkadaşlar. Şimdi bir çoğunuz bedavası varken niye para ile satın alınıyor diyebilirsiniz. Eğer satın almadan ordan burdan resimleri eklemeye kalkılırsa bunun bir cezası vardır.Yani bu yasal bir olay değildir.Ülkemizde bir çok site sahipleri bunları fazla kale almazlar.Ama global faaliyet gösteren web siteleri veya bilinçli siteler bu şekilde davranmayıp fotoğraf ve grafikleri satın alırlar.Aslında bu fotoğraf ve grafiklere olan talep çok yüksek ve öyle bir talep var ki bu talepten doğru düzgün kimsenin haberi yok.



Mesela resim çekmeyi çok seven birisisiniz ve çok güzel resimler çekiyorsunuz.Peki bu resimlerden para kazansanız nasıl olur sizce! bence çok güzel olur diye tahmin ediyorum.Düşünün hem eğleniyor yani sevdiğiniz işi yapıyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz.Peki nasıl olacak ,bu resimleri nereye yükleyecez yada nereden para kazanacağız biraz bunlardan bahsedelim.Şimdi sizlere resim yükleyerek para kazanma projesininden biraz bahsetmek istiyorum.Bu proje ile elinizdeki resimlerden veya çektiğiniz fotoğraflardan nasıl para kazanılacağı ne yapmanız gerektiği yani her şey çok güzel bir şekilde anlatılmış.

Çektiğiniz resimlerden ne kadar para kazanacağınızı hesap edebileceksiniz.Hangi resim ajansı ne tür resimlere talep gösteriyor bu rehberde bulabileceksiniz.

Eğer sizde çektiğiniz resimlerden para kazanmak istiyorsanız sizlere tavsiyem resimle kazanma projesidir.



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder