27 Nisan 2015 Pazartesi

YOUTUBE ARACILIĞIYLA GOOLE,DE 1. SIRAYA ÇIKMAKYoutube aracılığıyla google,den 1. Sıra çıkmak için bazı bilgileri bilmeniz gerekir.bu bilgileri de verecek olan kişinin ismi xticaret,in kurucusu musa ERDOĞMUŞTUR.

           Musa bey 2009 senesinde googleden para kazanma e kitabını çıkarmış ve bir çok kişi bu e kitaptan faydalanmisti.Uzun bir aradan sonra musa bey bu sefer iddalı bir olayla yine karşımızda.Youtube,ye yukleyeceginiz videoyu ilk sıraya çıkartırım diyor.

http://www.xticaret.com/xticaret/?2336_54012_=&ref=blog

        Ben şahsen bu fikri ilk öğrendiğimde şaşırmıştım.Hemen bu eğitim setini almam gerekiyordu.Ve fazla zaman kaybetmeden eğitimi satın aldım.Hatta şöyle soyliyebilirim ki gece sabaha kadar bu videolari izledim.Ertesi gün deneme amaçlı bir video hazırladım ve hemen youtube,de yayinladim.Aradan 15 dakika sonra baktığımda videom ilk siradaydi.Çok sevinmiştim.Sizin anliyacaginiz sabaha kadar uyumayip dinlediğim videolarin ise yaradığını gördüm.


Youtube aracılığıyla googleden nasıl ilk sıraya gelineceğini öğrendim.Eğer sizde google,de nasıl ilk sıraya gelecem diyorsanız BURDAN siteyi ziyaret edebilirsiniz.Herkese iyi günler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder